- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Ζέσταμα, Ζέσταμα |
| Μέρος του σώματος | Αυχένας |
| Χρησιμοποιήστε για | Ζέσταμα |
| Εξουσία | 60 W |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 4 |
| Πλάτος | 80 cm |
| Μήκος | 150 cm |