- -10,69 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Цвят | Бял |
| Материал | Полиестер |
| Функции | Контрол на температурата, Защита от прегряване, Загряване, Затопляне, Измиваща се, Дистанционно |
| Част от тялото | Тяло, Гръб |
| Използване за | Затопляне |
| Мощност | 60 W |
| Захранване | Мрежово |
| Нива температура | 2 |
| Ширина | 80 cm |
| Дължина | 150 cm |
| Гаранция | 24 месеца |