- -10,69 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Λειτουργίες | Ελεγχος θερμοκρασίας, Προστασία από υπερθέρμανση, Ζέσταμα, Ζέσταμα, Πλενόμενη, Τηλεκοντρόλ |
| Μέρος του σώματος | Σώμα, Αυχένας |
| Χρησιμοποιήστε για | Ζέσταμα |
| Εξουσία | 60 W |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 2 |
| Πλάτος | 80 cm |
| Μήκος | 150 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |