- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Цвят | Бежов |
| Материал | Полар |
| Функции | Защита от прегряване |
| Част от тялото | Тяло |
| Използване за | Затопляне |
| Мощност | 60 W |
| Захранване | Мрежово |
| Нива температура | 5 |
| Ширина | 80 cm |
| Дължина | 150 cm |