- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Culoare | Bej |
| Material | Polar |
| Functii | Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Zona corporala | Corp |
| Destinat pentru | Încălzire |
| Putere | 60 W |
| Tip alimentare | Reţea |
| Trepte temperatura | 5 |
| Latime | 80 cm |
| Lungime | 150 cm |