- -10,74 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Цвят | Бял / Сив |
| Функции | Автоматично спиране, Защита от прегряване, Затопляне, LED |
| Част от тялото | Тяло, Крака, Врат, Гръб, Глава, Рамена, Ръце, Глезен, Колене, Лакът |
| Използване за | Затопляне |
| Мощност | 100 W |
| Захранване | Мрежово |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Автоматично изключване | 90 min |
| Ширина | 44 cm |
| Дължина на кабела | 1.5 м |