- -10,74 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Culoare | Alb / gri |
| Functii | Frânare automată, Protecția împotriva supraîncălzirii, Încălzire, LED |
| Zona corporala | Corp, Picioarele, Gât, Înapoi, Cap, Arme, Mâini, Gleznă, Genunchii, Cot |
| Destinat pentru | Încălzire |
| Putere | 100 W |
| Tip alimentare | Reţea |
| Tensiune alimentare | 220 V, 240 V |
| Oprire automata | 90 min |
| Latime | 44 cm |
| Lungime cablu | 1.5 m |