- -11,25 €
- Изчерпано

С нашата електрическа възглавница Esperanza Silk EHB003 облекчавате невралгиите и успокоявате схванатите мускули. Електрическата възглавница има положителен ефект върху кръвообращението ви и значително подобрява вашето благосъстояние. Тя е незаменима при настинки.
- Мощност: 60W
- 3 температури настройки:
49°C ÷ 54°C
54°C ÷ 56°C
56°C ÷ 65°C
- Защита от прегряване
- Дистанционно управление
- Материал: Полиестер, PVC
- Размери:
Дължина: 40 см
Ширина: 38 см
- Облекчава невралгията и ревматичните болки
- Облекчава болки в мускулите
- Подобрява кръвообращението
- Захранващо напрежение: 220-230 V
- Цвят: Син
- Дължина на кабела: 1.6 метра
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

С нашата електрическа възглавница Esperanza Silk EHB003 облекчавате невралгиите и успокоявате схванатите мускули. Електрическата възглавница има положителен ефект върху кръвообращението ви и значително подобрява вашето благосъстояние. Тя е незаменима при настинки.
- Мощност: 60W
- 3 температури настройки:
49°C ÷ 54°C
54°C ÷ 56°C
56°C ÷ 65°C
- Защита от прегряване
- Дистанционно управление
- Материал: Полиестер, PVC
- Размери:
Дължина: 40 см
Ширина: 38 см
- Облекчава невралгията и ревматичните болки
- Облекчава болки в мускулите
- Подобрява кръвообращението
- Захранващо напрежение: 220-230 V
- Цвят: Син
- Дължина на кабела: 1.6 метра
Техническо описание
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Цвят | Син |
| Материал | Микрофибър |
| Функции | Контрол на температурата |
| Част от тялото | Врат, Гръб, Глава, Рамена |
| Използване за | Затопляне |
| Мощност | 60 W |
| Захранване | Мрежово |
| Нива температура | 3 |
| Ширина | 40 cm |
| Дължина | 60 cm |
| Дължина на кабела | 1.3 м |
| Тегло | 0.8 Kg |