- -11,25 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Υλικό | Μικροΐνες |
| Λειτουργίες | Ελεγχος θερμοκρασίας |
| Μέρος του σώματος | Λαιμός, Αυχένας, Κεφαλή, Ώμοι |
| Χρησιμοποιήστε για | Ζέσταμα |
| Εξουσία | 60 W |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Πλάτος | 40 cm |
| Μήκος | 60 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,3 μ |
| Βάρος | 0.8 Kg |