- -32,72 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Полар |
| Функции | Защита от прегряване |
| Част от тялото | Тяло, Крака, Врат, Гръб, Глава, Ръце, Колене |
| Използване за | Затопляне |
| Мощност | 120 W |
| Захранване | Мрежово |
| Нива температура | 5 |
| Ширина | 140 cm |
| Дължина | 160 cm |