- -32,72 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Πολικός |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Μέρος του σώματος | Σώμα, Πόδια, Λαιμός, Αυχένας, Κεφαλή, Χέρια, Γόνατα |
| Χρησιμοποιήστε για | Ζέσταμα |
| Εξουσία | 120 W |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 5 |
| Πλάτος | 140 cm |
| Μήκος | 160 cm |