- -20,45 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически фурни |
|
| Цвят | Черен/Сребрист |
| Функции | Таймер, Осветление, Индикаторна светлина, Звуков сигнал |
| Капацитет | 45 l |
| Брой програми | 3 |
| Тип готвене | Печене, Гриловане, Конвекция |
| Тип продукт | Електрическа фурна |
| Продължителност на таймер | 60 min |
| Вътрешен обем | 45 l |
| Мощност | 2000 W |
| Максимална температура | 230 C |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Височина | 42.4 cm |
| Ширина | 58 cm |
| Дълбочина | 35.7 cm |
| Гаранция | 36 месеца |