- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически фурни |
|
| Χρώμα | Μαύρο/ ασημί |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Φωτισμός, Λυχνία ένδειξης, Ηχητικό σήμα |
| Χωρητικότητα | 45 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 3 |
| Τύπος μαγειρέματος | Ψήσιμο, Ψήσιμο στη σχάρα, Διάδοση θερμότητας |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος |
| Διάρκεια χρονοδιακόπτη | 60 min |
| Εσωτερικός όγκος | 45 l |
| Εξουσία | 2000 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 230 C |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Υψος | 42.4 cm |
| Πλάτος | 58 cm |
| Βάθος | 35.7 cm |
| Εγγύηση | 36 μήνες |