- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически фурни |
|
| Материал корпус | Метал |
| Цвят | Черен |
| Функции | Термостат |
| Капацитет | 0 l |
| Диаметър | 32 cm |
| Брой програми | 1 |
| Тип готвене | Печене |
| Тип продукт | Електрическа фурна за пица |
| Мощност | 2300 W |
| Нива на мощност | 5 |
| Максимална температура | 400 C |
| Височина | 32.5 cm |
| Ширина | 43 cm |
| Дълбочина | 42 cm |
| Гаранция | 24 месеца |