- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически фурни |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Θερμοστάτης |
| Χωρητικότητα | 0 l |
| Διάμετρος | 32 cm |
| Αριθμός προγραμμάτων | 1 |
| Τύπος μαγειρέματος | Ψήσιμο |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος πίτσας |
| Εξουσία | 2300 W |
| Επίπεδα ισχύος | 5 |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 400 C |
| Υψος | 32.5 cm |
| Πλάτος | 43 cm |
| Βάθος | 42 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |