- -17,90 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически фурни |
|
| Цвят | Бежов |
| Функции | Термостат, Таймер, Автоматично изключване, Защита против прегряване |
| Капацитет | 10 l |
| Брой програми | 3 |
| Тип готвене | Печене |
| Включени аксесоари | Тава за печене, Реверсивна решетка |
| Тип продукт | Електрическа фурна |
| Продължителност на таймер | 60 min |
| Мощност | 800 W |
| Максимална температура | 230°C |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Височина | 21 cm |
| Ширина | 37 cm |
| Дълбочина | 31 cm |
| Тегло | 4.5 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |