- -17,90 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически фурни |
|
| Culoare | Bej |
| Functii | Termostat, Temporizator, Oprirea automată, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Capacitate | 10 l |
| Numar programe | 3 |
| Tip gatire | Coacere |
| Accesorii incluse | Tavă de copt, Grila reversibilă |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Durata temporizarii | 60 min |
| Putere | 800 W |
| Temperatura maxima | 230°C |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Inaltime | 21 cm |
| Latime | 37 cm |
| Adancime | 31 cm |
| Greutate | 4.5 Kg |
| Garanție | 24 luni |