- Изчерпано

- Тип: комбиниран - газ и ток
- Брой нагревателни зони: 2 газови и 2 електрически
- Брой функции: 6 - Готвене с еко вентилатор
- Турбо бавно готвене
- Турбо готвене
- Вентилаторно горно/долно нагряване
- Горно и долно нагряване
- Обем на фурната: 66 л
- Електронен таймер
- Energy Efficienty Class In Mod
- Брой тави: 2
- Бутон за запалване
Размери:
- Височина: 85 см
- Ширина: 60 см
- Дълбочина: 60 см
- Гаранция: 24 месеца
Готварските печки не са оборудвани със захранващ кабел. Препоръчваме свързването към електрическата мрежа да се извърши от специалист.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Тип: комбиниран - газ и ток
- Брой нагревателни зони: 2 газови и 2 електрически
- Брой функции: 6 - Готвене с еко вентилатор
- Турбо бавно готвене
- Турбо готвене
- Вентилаторно горно/долно нагряване
- Горно и долно нагряване
- Обем на фурната: 66 л
- Електронен таймер
- Energy Efficienty Class In Mod
- Брой тави: 2
- Бутон за запалване
Размери:
- Височина: 85 см
- Ширина: 60 см
- Дълбочина: 60 см
- Гаранция: 24 месеца
Готварските печки не са оборудвани със захранващ кабел. Препоръчваме свързването към електрическата мрежа да се извърши от специалист.
Техническо описание
Електрически готварски печки |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Цвят | Сребрист |
| Тип котлон | Стандартен |
| Нива на мощност | 4 |
| Брой нагреватели | 4 |
| Захранване на фурна | Електрически |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 60 cm |