- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Тип: комбиниран - газ и ток
Брой нагревателни зони: 2 газови и 2 електрически
Брой функции: 6 - Готвене с еко вентилатор;
Турбо бавно готвене;
Турбо готвене;
Вентилаторно горно/долно нагряване;
Горно и долно нагряване
Обем на фурната: 66 л
Електронен таймер
Energy Efficienty Class In Mod
Брой тави: 2
Бутон за запалване
Размери:
Височина: 85 см
Ширина: 60 см
Дълбочина: 60 см
Готварските печки не са оборудвани със захранващ кабел. Препоръчваме свързването към електрическата мрежа да се извърши от специалист.
\nГаранция: 24 месеца
Fisa tehnica
Електрически готварски печки |
|
| Garanție | 24 luni |
| Culoare | Argint |
| Tipul plitei | Standard |
| Niveluri de putere | 4 |
| Numărul de încălzitoare | 4 |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 60 cm |