- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически готварски печки |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване котлон | Електрическо |
| Цвят | Бял |
| Съдържание пакет | 1 х Тава |
| Функции | Осветление |
| Тип запалване | Електрическо |
| Материал капак | Метал |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип котлон | Стандартен |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Нива на мощност | 3 |
| Брой нагреватели | 2 |
| Максимална температура | 300 C |
| Обем | 49 l |
| Енергийна ефективност | Клас A |
| Начин на затопляне | Горно и долно затопляне |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 50 cm |
| Дълбочина | 50 cm |
| Тегло | 35.5 Kg |