- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически готварски печки |
|
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 х Тава |
| Λειτουργίες | Φωτισμός |
| Τύπος ανάφλεξης | Ηλεκτρικό |
| Υλικό κάλυψης | Μέταλλο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος χόμπι | Standard |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 300 C |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 49 l |
| Ενεργειακής απόδοσης | Κατηγορία Α |
| Μέθοδος θέρμανσης | Πάνω και κάτω θέρμανση |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 50 cm |
| Βάθος | 50 cm |
| Βάρος | 35.5 Kg |