- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически готварски печки |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Цвят | Бял |
| Материал | Емайлирана стомана, Стъкло, Керамика |
| Функции | Таймер, Вграден венилатор, Защита от деца, Защитно стъкло |
| Тип запалване | Електрическо |
| Употреба | Търговска |
| Тип монтиране | Стандартно, Вграждане |
| Тип котлон | Витрокерамичен |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Нива на мощност | 6 |
| Брой нагреватели | 4 |
| Голяма нагревателна зона | 2 |
| Малка нагревателна зона | 2 |
| Мощност на голяма нагревателна зона | 1.7 kW |
| Мощност на малка нагревателна зона | 1.2 kW |
| Материал грил | Неръждаема стомана |
| Брой фурни | 1 |
| Обем | 70 l |
| Енергийна ефективност | Клас A |
| Функции на фурната | Грил, Печене, Скара, Размразяване, Претопляне, Запържване |
| Начин на затопляне | Горно и долно затопляне |
| Самопочистване | Хидролитичен |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 50 cm |
| Дълбочина | 60 cm |
| Тегло | 45 Kg |