- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически готварски печки |
|
| Garanție | 24 luni |
| Culoare | Alb |
| Material | Steelul emailat, Sticlă, Ceramică |
| Funcții | Temporizator, Vena încorporată, Protecția împotriva copiilor, Sticlă de protecție |
| Tip de aprindere | Electric |
| Utilizare | Comercial |
| Tipul de montare | Standard, Încorporarea |
| Tipul plitei | Vitromeramic |
| Locația panoului de control | Față |
| Niveluri de putere | 6 |
| Numărul de încălzitoare | 4 |
| Spațiu mare de încălzire | 2 |
| Zonă mică de încălzire | 2 |
| Puterea unei zone mari de încălzire | 1.7 kW |
| Puterea unei mici zone de încălzire | 1.2 kW |
| Material pentru grătar | Oțel inoxidabil |
| Numărul de cuptoare | 1 |
| Volum | 70 l |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Functiile cuptorului | grătar, Coacere, grătar, Dezghețarea, Reîncălzire, Frâie |
| Metoda de încălzire | Coacere sus si jos |
| Autocurățare | Хидролитичен |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 50 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Greutate | 45 Kg |