- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически готварски печки |
|
| Захранване котлон | Електрическо, Газ |
| Цвят | Бял |
| Функции | Вътрешно осветление |
| Тип запалване | Електрическо, Ръчно |
| Тип котлон | Стандартен |
| Нива на мощност | 6 |
| Брой нагреватели | 4 |
| Голяма нагревателна зона | 1 |
| Малка нагревателна зона | 1 |
| Мощност на голяма нагревателна зона | 2000 W |
| Мощност на малка нагревателна зона | 1000 W |
| Максимална температура | 250 C |
| Обем | 96 l |
| Енергийна ефективност | Клас A |
| Начин на затопляне | Горно и долно затопляне, Долно затопляне, Горно затопляне |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 60 cm |
| Дължина на кабела | 1.6 m |