- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически готварски печки |
|
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικό, Αέριο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Εσωτερικός φωτισμός |
| Τύπος ανάφλεξης | Ηλεκτρικό, Χειρός |
| Τύπος χόμπι | Standard |
| Επίπεδα ισχύος | 6 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Μεγάλος χώρος θέρμανσης | 1 |
| Μικρή ζώνη θέρμανσης | 1 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 2000 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1000 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 250 C |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 96 l |
| Ενεργειακής απόδοσης | Κατηγορία Α |
| Μέθοδος θέρμανσης | Πάνω και κάτω θέρμανση, Κάτω θέρμανση, Άνω θέρμανση |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.6 m |