- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически готварски печки |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване котлон | Електрическо |
| Цвят | Черен |
| Съдържание пакет | 1 х Решетка, 2 x Тава |
| Функции | Осветление |
| Тип запалване | Електрическо |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип котлон | Витрокерамичен |
| Брой нагреватели | 4 |
| Максимална температура | 250 C |
| Обем | 69 l |
| Енергийна ефективност | Клас A |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 60 cm |
| Тегло | 42.94 Kg |