- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически готварски печки |
|
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Πλέγμα, 2 x Тава |
| Λειτουργίες | Φωτισμός |
| Τύπος ανάφλεξης | Ηλεκτρικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 250 C |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 69 l |
| Ενεργειακής απόδοσης | Κατηγορία Α |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Βάρος | 42.94 Kg |