- -7,67 €
- Изчерпано

- Мощност: 500W
- Функции:
- Разпенване на студено мляко
- Разпенване на горещо мляко
- Смесване на студено мляко
- Смесване на горещо мляко
- Незалепващото покритие прави почистването лесно
- Безжична чаша
- Въртяща се основа (360°)
- Автоматично изключване
- Работа с един бутон
- Прозрачен капак с уплътнение
- Приготвя до 300 мл горещо мляко
- Приготвя до 130 ml млечна пяна
- Дължина на захранващия кабел: 76см
- Цвят на захранващия кабел: черен
- Височина на продукта: 20.5 см
- Ширина на продукта: 15.6см
- Захранване: 220-240V ~50/60Hz
- Цвят: Черен
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Adler AD 4494D е уред за разпенване на мляко, който може да се използва за създаване на кадифена и плътна пяна за кафе напитки. Той разполага с мощност от 500W и има капацитет от 300 мл. Уредът е снабден с незалепващо покритие, което улеснява почистването след употреба.
Adler AD 4494D е оборудван с функция за автоматично изключване, която гарантира безопасността на уреда при употреба.
Стилният му дизайн го прави подходящ за всяка кухня и го прави идеален подарък за любителите на кафето и напитките с мляко.
- Мощност: 500W
- Функции:
- Разпенване на студено мляко
- Разпенване на горещо мляко
- Смесване на студено мляко
- Смесване на горещо мляко
- Незалепващото покритие прави почистването лесно
- Безжична чаша
- Въртяща се основа (360°)
- Автоматично изключване
- Работа с един бутон
- Прозрачен капак с уплътнение
- Приготвя до 300 мл горещо мляко
- Приготвя до 130 ml млечна пяна
- Дължина на захранващия кабел: 76см
- Цвят на захранващия кабел: черен
- Височина на продукта: 20.5 см
- Ширина на продукта: 15.6см
- Захранване: 220-240V ~50/60Hz
- Цвят: Черен
Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 20.5 cm |
| Ширина | 15.6 cm |
| Дължина на кабела | 76 cm |
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 500 W |
| Функции | Автоматично изключване, Безжична употреба, 360 градусово завъртане, Бутон On/Off |
| Нива на мощност | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 0.300 l |
| Гаранция | 24 месеца |