- -7,67 €
- Χωρίς απόθεμα

- Ισχύς: 500W
- Χαρακτηριστικά:
- Αφρίζοντας κρύο γάλα
- Αφρισμός ζεστό γάλα
- Ανάμιξη κρύου γάλακτος
- Ανάμιξη ζεστού γάλακτος
- Η αντικολλητική επίστρωση διευκολύνει τον καθαρισμό
- Ασύρματο κύπελλο
- Περιστρεφόμενη βάση (360°)
- Αυτόματη απενεργοποίηση
- Λειτουργία με ένα κουμπί
- Διαφανές καπάκι με τσιμούχα
- Ετοιμάζει έως και 300 ml ζεστό γάλα
- Παρασκευάζει έως και 130 ml αφρού γάλακτος
- Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας: 76 cm
- Χρώμα του καλωδίου τροφοδοσίας: μαύρο
- Ύψος προϊόντος: 20,5 cm
- Πλάτος προϊόντος: 15,6cm
- Τροφοδοσία: 220-240V ~50/60Hz
- Μαύρο χρώμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 500W
- Χαρακτηριστικά:
- Αφρίζοντας κρύο γάλα
- Αφρισμός ζεστό γάλα
- Ανάμιξη κρύου γάλακτος
- Ανάμιξη ζεστού γάλακτος
- Η αντικολλητική επίστρωση διευκολύνει τον καθαρισμό
- Ασύρματο κύπελλο
- Περιστρεφόμενη βάση (360°)
- Αυτόματη απενεργοποίηση
- Λειτουργία με ένα κουμπί
- Διαφανές καπάκι με τσιμούχα
- Ετοιμάζει έως και 300 ml ζεστό γάλα
- Παρασκευάζει έως και 130 ml αφρού γάλακτος
- Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας: 76 cm
- Χρώμα του καλωδίου τροφοδοσίας: μαύρο
- Ύψος προϊόντος: 20,5 cm
- Πλάτος προϊόντος: 15,6cm
- Τροφοδοσία: 220-240V ~50/60Hz
- Μαύρο χρώμα
Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 20.5 cm |
| Πλάτος | 15.6 cm |
| Μήκος καλωδίου | 76 cm |
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 500 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Χρήση χωρίς καλώδιο, Περιστροφή 360 μοιρών, Κουμπί On/Off |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 0.300 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |