- -2,90 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 21 cm |
| Ширина | 23.5 cm |
| Дълбочина | 13.5 cm |
| Тегло | 0.860 Kg |
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Инокс |
| Мощност | 3000 W |
| Функции | Защита от прегряване, Безжична употреба, 360 градусово завъртане, Сваляем филтър, Крачета против приплъзване, Подвижен филтър, Студена дръжка, Вътрешно осветление, Осветление, Цифров дисплей, Бързо кипване, 6 температурни настройки, Енергоспестяващ, Функция за поддържане на температурата, Безопасност и защита от прегряване, KeepWarm функция, Задаване на температурата, Сензорно управление |
| Употреба | Домашна |
| Температурен спектър на потока | 40 - 100 °C |
| Капацитет кана | 1.7 l |
| Color | Инокс |
| Гаранция | 24 месеца |