- -2,90 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 21 cm |
| Latime | 23.5 cm |
| Adancime | 13.5 cm |
| Greutate | 0.860 Kg |
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Inox |
| Putere | 3000 W |
| Funcții | Protecția împotriva supraîncălzirii, Utilizare fără fir, Rotire la 360°, Filtru detașabil, Picioare anti-alunecare, Filtru detașabil, Mâner rece, Iluminare interioară, Iluminat, Ecran digital, Fierbere rapidă, 6 trepte temperatura, Economie de energie, Funcție pentru a menține temperatura, Protecția împotriva siguranței și supraîncălzirii, KeepWarm функция, Setarea temperaturii, Controlul senzorului |
| Utilizare | Intern |
| Interval temperatura | 40 - 100 °C |
| Capacitatea ulciorului | 1.7 l |
| Culoare | Inox |
| Garanție | 24 luni |