- -20,45 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 24.5 cm |
| Ширина | 20 cm |
| Дълбочина | 17 cm |
| Материал корпус | Стомана |
| Цвят | Бял |
| Мощност | 3000 W |
| Функции | Автоматично изключване, Миещ се филтър, Място за съхранение на захранващия кабел, Защита от работа без вода, Въртяща се на 360° основа |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 1.7 l |
| Гаранция | 24 месеца |