- -20,45 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 24.5 cm |
| Latime | 20 cm |
| Adancime | 17 cm |
| Material carcasa | Oţel |
| Culoare | Alb |
| Putere | 3000 W |
| Funcții | Oprirea automată, Filtru de spălare, Spațiul de stocare a cablului de alimentare, Protecția împotriva muncii fără apă, Rotire la 360° |
| Utilizare | Intern |
| Capacitatea ulciorului | 1.7 l |
| Garanție | 24 luni |