- -10,23 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 19 cm |
| Ширина | 23.5 cm |
| Дълбочина | 16 cm |
| Дължина на кабела | 70 cm |
| Материал корпус | Керамика |
| Мощност | 1200 W |
| Функции | Автоматично изключване, Индикатор за нивото на водата, Защита от прегряване, Защита при работа без вода, 360 градусово завъртане, Защита от напълно извиране на водата |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 1 l |
| Гаранция | 24 месеца |