- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 19 cm |
| Πλάτος | 23.5 cm |
| Βάθος | 16 cm |
| Μήκος καλωδίου | 70 cm |
| Υλικό στέγασης | Κεραμικό |
| Εξουσία | 1200 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Ένδειξη στάθμης νερού, Προστασία από υπερθέρμανση, Προστασία κατά την εργασία χωρίς νερό, Περιστροφή 360 μοιρών, Προστασία από τον πλήρη βρασμό του νερού |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1 l |
| Εγγύηση | 24 месеца |