
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 24.5 cm |
| Ширина | 20.5 cm |
| Дълбочина | 21 cm |
| Тегло | 0.75 Kg |
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Мощност | 2200 W |
| Функции | Автоматично изключване, Миещ се филтър, 360 градусово завъртане, Подвижен филтър, Бързо кипване |
| Нива на мощност | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 1.7 l |
| Гаранция | 24 месеца |