
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 24.5 cm |
| Latime | 20.5 cm |
| Adancime | 21 cm |
| Greutate | 0.75 Kg |
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Putere | 2200 W |
| Funcții | Oprirea automată, Filtru de spălare, Rotire la 360°, Filtru detașabil, Fierbere rapidă |
| Trepte putere | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Capacitatea ulciorului | 1.7 l |
| Garanție | 24 месеца |