- Нов продукт

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 23.8 cm |
| Ширина | 15.8 cm |
| Дълбочина | 23 cm |
| Дължина на кабела | 0.75 m |
| Тегло | 0.96 Kg |
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Крема |
| Мощност | 2400 W |
| Функции | Автоматично изключване, Индикатор за нивото на водата, Вграден нагревател, 360 градусово завъртане, Подвижен, миещ се филтър, Бутон за включване / изключване, Бързо загряване, Бързо кипване, Енергоспестяващ, Безопасност и защита от прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 1.7 l |
| Гаранция | 24 месеца |