- Νέο προϊόν

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 23.8 cm |
| Πλάτος | 15.8 cm |
| Βάθος | 23 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.75 m |
| Βάρος | 0.96 Kg |
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Κρέμα |
| Εξουσία | 2400 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Ένδειξη στάθμης νερού, Ενσωματωμένος προθερμαντήρας, Περιστροφή 360 μοιρών, Подвижен, миещ се филтър, Κουμπί ενεργοποίησης - απενεργοποίησης, Γρήγορη θέρμανση, Бързо кипване, Εξοικονόμησης ενέργειας, Ασφάλεια και προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1.7 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |