- -26,08 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически кани |
|
| Дължина на кабела | 0.75 m |
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Сребрист |
| Мощност | 2200 W |
| Функции | Автоматично изключване, Индикатор за нивото на водата, Защита против прегряване, Филтър котлен камък, Система против хлъзгане, Плосък нагревател, Въртяща се основа 360°, Крачета против приплъзване, Съхранение на кабела |
| Употреба | Домашна |
| Температурен спектър на потока | 40 - 100 °C |
| Капацитет кана | 1.7 l |
| Гаранция | 24 месеца |