- -26,08 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Lungime cablu | 0.75 m |
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Argint |
| Putere | 2200 W |
| Funcții | Oprirea automată, Indicatorul nivelului apei, Protecție împotriva supraîncălzirii, Piatra de fierbere, Sistem anti-alunecare, Încălzitor plat, Rotire la 360°, Picioare anti-alunecare, Depozitare prin cablu |
| Utilizare | Intern |
| Interval temperatura | 40 - 100 °C |
| Capacitatea ulciorului | 1.7 l |
| Garanție | 24 luni |