- -7,67 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 15.2 cm |
| Дължина на кабела | 66 cm |
| Материал корпус | Силикон |
| Цвят | Зелен, Черен |
| Мощност | 750 W |
| Функции | Бутон за включване / изключване, Автоматично изключване при завиране на водата |
| Нива на мощност | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 0.500 l |
| Гаранция | 24 месеца |