- -7,67 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 15.2 cm |
| Μήκος καλωδίου | 66 cm |
| Υλικό στέγασης | Σιλικόνη |
| Χρώμα | Πράσινο, Μαύρο |
| Εξουσία | 750 W |
| Λειτουργίες | Κουμπί ενεργοποίησης - απενεργοποίησης, Αυτόματη απενεργοποίηση όταν το νερό βράζει |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 0.500 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |