- -4,91 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически самобръсначки |
|
| Материал ножчета | Инокс |
| Цвят | Сив |
| Захранване | Акумулатор |
| Технологии | Wet&Dry, Технология, следваща контурите, LED дисплей, Индикатор за зареждане на батерията, Ергономична, Самоподостряне на ножчетата |
| Брой остриета | 3 |
| Функции | Водоустойчивост, Измиваща се, Индикатор на батерията, Ергономична дръжка, Вграден тример, LED дисплей, Wet&Dry, Безжична употреба, Неплъзгаща се дръжка, Гладко бръснене, Миеща се глава, Антибактериална защита, Дръжка против приплъзване, Гъвкава въртяща се глава, Бръснене върху влажна или суха кожа, Сменяема глава, Самонаточващи се ножове, Заоблени и адаптиращи се остриета, Гъвкава глава за проследяване контурите на лицето, Индикатор за почистване, Устойчив на напръскване с вода, Индикатор за слаба батерия, Бръснене на 360 градуса |
| Тип продукт | Електрическа самобръсначка |
| Част от тялото | Мустаци, Брада |
| Използване за | Подстригване, Бръснене |
| Употреба | Влажно бръснене, Сухо бръснене |
| Тип кожа | Чувствителна, Нормална |
| Тип самобръсначка | С въртящи остриета |
| Тип употреба | Домашна |
| Покритие острие | Инокс |
| Тип батерия | Lithium-Ion |
| Автономия на акумулатора до | 60 min |
| Време за зареждане | 60 min |
| Ширина | 6.7 cm |
| Дължина | 16.3 cm |
| Тегло | 216 g |
| Гаранция | 24 месеца |