- -4,91 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически самобръсначки |
|
| Υλικό λεπίδων | Inox |
| Χρώμα | Γκρι |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τεχνολογία | Wet&Dry, Технология, следваща контурите, Οθόνη LED, Ένδειξη φόρτισης μπαταρίας, Εργονομική, Самоподостряне на ножчетата |
| Αριθμός λεπίδων | 3 |
| Λειτουργίες | Αδιάβροχο, Πλενόμενη, Ένδειξη μπαταρίας, Εργονομική λαβή, Ενσωματωμένο τρίμερ, Οθόνη LED, Wet&Dry, Χρήση χωρίς καλώδιο, Αντιολισθητική λαβή, Ομαλό ξύρισμα, Πλενόμενη κεφαλή , Антибактериална защита, Αντιολισθητική λαβή, Ευέλικτη περιστρεφόμενη κεφαλή, Ξύρισμα σε βρεγμένο ή στεγνό δέρμα, Сменяема глава, Самонаточващи се ножове, Заоблени и адаптиращи се остриета, Гъвкава глава за проследяване контурите на лицето, Ένδειξη καθαρισμού, Устойчив на напръскване с вода, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας, Бръснене на 360 градуса |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική μηχανή ξυρίσματος |
| Μέρος του σώματος | Μουστάκι, Γενειάδα |
| Χρησιμοποιήστε για | Κούρεμα , Ξύρισμα |
| Χρήση | Υγρό ξύρισμα, Ξηρό ξύρισμα |
| Τύπος δέρματος | Ευαίσθητη, Κανονική |
| Τύπος ξυριστικής μηχανής | Με περιστρεφόμενες λεπίδες |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Λεπίδα επίστρωσης | Inox |
| Τύπος Μπαταρίας | Lithium-Ion |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 60 min |
| Χρόνος φόρτισης | 60 min |
| Πλάτος | 6.7 cm |
| Μήκος | 16.3 cm |
| Βάρος | 216 g |
| Εγγύηση | 24 μήνες |