- -7,67 €
- Произведено в България
- Метален корпус
- Разглобяеми части
- Тавичка за мазнина
- Решетка
- Щипка за тавичка
- Нагревател с дръжка
- Лесно почистване
- Размери: 43 x 30 x 13.3см
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
- Произведено в България
- Метален корпус
- Разглобяеми части
- Тавичка за мазнина
- Решетка
- Щипка за тавичка
- Нагревател с дръжка
- Лесно почистване
- Размери: 43 x 30 x 13.3см
Техническо описание
Електрически скари |
|
| Материал корпус | Метал |
| Цвят | Сребрист |
| Функции | Подвижен съд за мазнина / течности, Система против хлъзгане, Бързо загряване |
| Употреба | Домашна |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена |
| Материал повърхност за готвене | Алуминий |
| Височина | 13.3 cm |
| Ширина | 43 cm |
| Мощност | 1600 W |
| Нива на мощност | 1 |
| Гаранция | 24 месеца |