- -7,67 €
- Παράγεται στην Βουλγαρία
- Μεταλλική βάση
- Αποσπώμενα μέρη
- Δοχείο για τη συλλογή του λίπους
- Σχάρα
- Διαθέτει αφαιρούμενη λαβή
- Θερμαντικό στοιχείο με λαβή
- Εύκολο καθάρισμα
- Διαστάσεις: 43 x 30 x 13,3 cm
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
- Παράγεται στην Βουλγαρία
- Μεταλλική βάση
- Αποσπώμενα μέρη
- Δοχείο για τη συλλογή του λίπους
- Σχάρα
- Διαθέτει αφαιρούμενη λαβή
- Θερμαντικό στοιχείο με λαβή
- Εύκολο καθάρισμα
- Διαστάσεις: 43 x 30 x 13,3 cm
Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Λειτουργίες | Αφαιρούμενο δοχείο για λίπη / υγρά, Αντιολισθητικό σύστημα, Γρήγορη θέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή |
| Υλικό επιφάνειας μαγειρέματος | Αλουμίνιο |
| Υψος | 13.3 cm |
| Πλάτος | 43 cm |
| Εξουσία | 1600 W |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |