
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Мултифункционалната електрическа скара Beper P101CUD500 4в1 е отличен избор за всички любители на готвенето. Снабдена с 1000 W мощност, тази скара ви позволява да приготвяте бързо и лесно разнообразни ястия.
Скарата предлага 4 зони за готвене, което ви дава възможността да приготвяте различни видове храни едновременно и да ги запазвате отделни или да комбинирате вкусове.
Тя е оборудвана с гладка плоча, която е идеална за приготвяне на месо, риба, зеленчуци и хляб. Оребрената кръгла плоча е перфектна за приготвяне на вкусни бургери, докато гладката кръгла плоча е идеална за печене на яйца. Оребрената повърхност може да се разшири, като отворите горната плоча на 180 градуса, което ви позволява да се наслаждавате на още по-голяма готварска повърхност.
Плочите на скарата са с незалепващо покритие, което гарантира, че храната няма да се залепва и ще се приготвя равномерно. Това улеснява почистването на скарата след употреба.
Дизайнът на скарата е в червено и бяло, като придава стил и визуална привлекателност във вашия кухненски интериор. Дръжките на скарата са студени на допир, което ви предпазва от изгаряния по време на работа. Скарата е снабдена и с функция за защита от прегряване, което осигурява безопасна употреба.
Мултифункционалната електрическа скара Beper P101CUD500 е удобен и практичен уред, който ви позволява да се наслаждавате на разнообразни и вкусни ястия в уюта на вашия дом и кухня.
- Мощност: 1000 WТехническо описание
Електрически скари |
|
| Материал корпус | Инокс, Метал, Пластмаса |
| Цвят | Червен |
| Функции | Незалепваща повърхност, Студени при допир ръкохватки, Индикаторна светлина, Отделение за съхраняване на кабела, Бързо загряване, Крачета против приплъзване, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена, Гладка |
| Материал повърхност за готвене | Алуминий |
| Височина | 14 cm |
| Ширина | 28 cm |
| Дълбочина | 26 cm |
| Тегло | 2.4 Kg |
| Мощност | 1000 W |
| Гаранция | 24 месеца |