
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Inox, Metal, Plastic |
| Culoare | Rosu |
| Functii | Non-stick, Rece la mânere touch, Indicator luminos, Compartiment de depozitare a cablurilor, Încălzire, Picioare anti-alunecare, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri, Neted |
| Material de suprafata de gatit | Aluminiu |
| Inaltime | 14 cm |
| Latime | 28 cm |
| Adancime | 26 cm |
| Greutate | 2.4 Kg |
| Putere | 1000 W |
| Garantie | 24 luni |