- -15,29 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически скари |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Стомана |
| Цвят | Черен |
| Функции | Подвижен съд за мазнина / течности, Незалепваща повърхност, Подвижни елементи, Бързо загряване, Крачета против приплъзване, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена, Гладка |
| Простанство за готвене (mm) | 490 x 265 |
| Ширина | 49 cm |
| Дълбочина | 26.5 cm |
| Мощност | 2000 W |
| Гаранция | 24 месеца |